Butterbeer and Charms
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Bradavičarka se spet odpira in tokrat bo šolsko leto še posebej razburljivo!
 
KazaloLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava
FORUM SE TRENUTNO ČISTI IN PRENAVLJA. ČE SE ŽELITE VPISATI OBVESTITE ADMINA IN SPOROČILI VAM BOMO KO BO FORUM PRIPRAVLJEN.
Prijava
Uporabniško ime:
Geslo:
Avtomatična prijava ob vsakem obisku (priporočamo): 
:: Pozabil/a sem geslo
Latest topics
» Anne Perea
Notranji park EmptyNed Jan 29, 2012 3:16 am by Anne Perea

» Hyde Park
Notranji park EmptySre Jan 25, 2012 9:02 am by Alex Fergier

» Regent Street
Notranji park EmptyPon Jan 23, 2012 11:15 am by Alex Fergier

» Oxford Street
Notranji park EmptyPon Jan 23, 2012 11:12 am by Alex Fergier

» Novost: Skrivnostni kraji in naloge
Notranji park EmptyPon Jan 23, 2012 11:03 am by Alex Fergier

» Navodila za vpis!
Notranji park EmptyPon Jan 23, 2012 10:46 am by Alex Fergier

» Oxford Circus
Notranji park EmptyPon Jan 23, 2012 10:23 am by Alex Fergier

» Trafalgar Square
Notranji park EmptyPon Jan 23, 2012 10:19 am by Alex Fergier

» Piccadilly Circus
Notranji park EmptyPon Jan 23, 2012 10:10 am by Alex Fergier

Vreme in letni čas
FEBRUAR
Delno oblačno ; 16°C
Naj pisec
Obdobje
Notranji park 5h-mnmnmn
Ime in priimek

 

 Notranji park

Go down 
2 posters
AvtorSporočilo
Valentina Maxen
5. letnik
5. letnik
Valentina Maxen


Število prispevkov : 32
Join date : 09/12/2010

Notranji park Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Notranji park   Notranji park EmptyČet Dec 16, 2010 9:24 am

Začudila se je nenavadnemu objemu, ki ji ga je podaril neznanec. Ni bila navajena fantov, saj je hodila na šolo za dekleta Lanceton. Nasmehnila se mu je in ga pogledala. Najboljše bi bilo, če bi lepo v tišini sedela do začetka pouka, a se je usoda premislila. Po nenavadni opazki, da nosi bunkeljski parfum jo je nekako užalil. Drugim ljudem bi sigurno zamerila, a se je počutila povsem sproščeno. "Dober nos. Nisem bunkeljka in tudi nisem čistokrvna. Moj oče je bunkelj, moja mama pa čistokrvna čarovnica. Lahko bi rekli, da sem nekaj vmes." je rekla in se zahahljala. Stisnila je njegovo roko in se nasmehnila. "Lepo ime. Moje ime že poznaš. Ampak za vsak slučaj. Valentina Rachel Maxen." je rekla in se ozrla k oknu, kjer se je videl košček prelepega vzhoda. Kar naenkrat je začela svetloba prodirati v kotiček. Postalo je lepo svetlo in prav udobno. Tobias jo je nenadoma povabil na sprehod. Pogledala je na žepno uro. Ni bilo preveč pozno za kratek sprehod. "Sprehod? Nisem čisto prepričana, ampak naj ti bo. Greva?" je rekla in vstala. Popravila si je zguban plašč in začela slediti Tobiasu, ki je imel veliko kondicije. Skakala je z ene stopnice na drugo kakor hitro je mogla. "No to se ti pa samo zdi. Nisem v veliki kondiciji." je rekla in še naprej skakala do končnega cilja. Ko sta končno prišla do vrat je Valentina ves čas kašljala.

Začela sta hoditi po temnih hodnikih. Valentina se je že od malega bala teme in neskončnih hodnikov, katerim ni bilo ne konca ne kraja. Upala je, da ju ne bo zasačil Filch. Po njenem sprehajanje ni bila neka velika kršitev, a Filch bi ju obtožil česarkoli samo, da bi dobila kazen. Pozorno je poslušala Tobiasa in tudi sama začela govoriti. "Rodila sem se v Cambridgu. Malo sem muhasta, znam pa tudi pomagati ljudem. To je vse." je rekla in se nasmehnila. Ko sta prišla do notranjega parka sta se vsedla na travo.

(Sori za kratko. Mudi se mi.)
Nazaj na vrh Go down
Tobias Hanzel
5. letnik
5. letnik
Tobias Hanzel


Število prispevkov : 40
Join date : 09/12/2010
Age : 27
Kraj : Hogwarts

Notranji park Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Notranji park   Notranji park EmptyNed Dec 19, 2010 4:29 am

»Kratek opis vendar ti oprosti.« je resno rekel in že v naslednjem trenutku padel v krohot. »Se bojiš Filcha?« je v popolni temi vprašal in marširal po hodniku gor in dol. Lumos je bila prva čarobna beseda, ki jo je tisti dan rekel in na palici se je prižgala luč, ki jima je utrla pot v neznano. »In kaj veš o tem prečudovitem gradu oziroma dvorcu, katerega jaz sam obiskujem že peto leto?« želel jo je poučiti o dvorcevi prelepi in zapleteni zgodovini, vendar je menil, da bodo to postorili že drugi zato je raje zaprl kljun.

Po hodniku so se bleščali razni pokali. Tobias je osvojil s svojim moštvom kar štiri pokale quiddicha. Na to je bil preponosen, da bi pohvalil drug domove. »Igraš quiddich?« je vprašal novinko in kar slutil, da o tem nima niti najmanjšega pojma. Najbolje bi bilo, da jo odpeljem do igrišča. Je pomislil, vendar si zaradi lenobe premislil. Bil je skoraj razočaran, ko sta prišla do notranjega parka v Avditoriumu. Srečala sta samo eno učenko, ki je hodila v spanju in se je božica skoraj zaletela v steber vrat ostalih ljudi pa ni bilo. »Upal, sem na kakšno razburljivo pustolovščino, vendar je bilo vse zaman.« je pojasnil, ko je za ovinkom opazil Filcha. »pazi zlobnež prihaja!« je rekel, ter dekle porinil za veliko debelo smreko, ki je bila tam nasajena. Padel je na dekle. »Oprosti, nisem te želel poškodovati.« se je opravičeval in vstal. Ko je zlobnež končno odšel, sta stopila iz smreke. Šlo mu je na smeh, saj je bila Rach polno smrekovih iglic, vendar ni želel, da bi se slabo počutila, zato se je zadržal. »Greva malo med ljudi?«

(Čisto, čisto brez idej sem. Sory)
Nazaj na vrh Go down
http://eternallondon.up-with.com/
 
Notranji park
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Butterbeer and Charms :: ϟ Arhiv :: Arhiv :: Stari posti v nadstropjih-
Pojdi na: