Butterbeer and Charms
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Bradavičarka se spet odpira in tokrat bo šolsko leto še posebej razburljivo!
 
KazaloLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava
FORUM SE TRENUTNO ČISTI IN PRENAVLJA. ČE SE ŽELITE VPISATI OBVESTITE ADMINA IN SPOROČILI VAM BOMO KO BO FORUM PRIPRAVLJEN.
Similar topics
    Prijava
    Uporabniško ime:
    Geslo:
    Avtomatična prijava ob vsakem obisku (priporočamo): 
    :: Pozabil/a sem geslo
    Latest topics
    » Anne Perea
    Stari posti EmptyNed Jan 29, 2012 3:16 am by Anne Perea

    » Hyde Park
    Stari posti EmptySre Jan 25, 2012 9:02 am by Alex Fergier

    » Regent Street
    Stari posti EmptyPon Jan 23, 2012 11:15 am by Alex Fergier

    » Oxford Street
    Stari posti EmptyPon Jan 23, 2012 11:12 am by Alex Fergier

    » Novost: Skrivnostni kraji in naloge
    Stari posti EmptyPon Jan 23, 2012 11:03 am by Alex Fergier

    » Navodila za vpis!
    Stari posti EmptyPon Jan 23, 2012 10:46 am by Alex Fergier

    » Oxford Circus
    Stari posti EmptyPon Jan 23, 2012 10:23 am by Alex Fergier

    » Trafalgar Square
    Stari posti EmptyPon Jan 23, 2012 10:19 am by Alex Fergier

    » Piccadilly Circus
    Stari posti EmptyPon Jan 23, 2012 10:10 am by Alex Fergier

    Vreme in letni čas
    FEBRUAR
    Delno oblačno ; 16°C
    Naj pisec
    Obdobje
    Stari posti 5h-mnmnmn
    Ime in priimek

     

     Stari posti

    Go down 
    +6
    Svetlana Lupin
    Charlotte Etton
    Eveline Rai Manasi
    Morsus Dolor Cold
    Neline Jenifer Taylor
    Aimee April Mercury
    10 posters
    AvtorSporočilo
    Aimee April Mercury
    5. letnik
    5. letnik
    Aimee April Mercury


    Število prispevkov : 46
    Join date : 05/12/2010
    Age : 27

    Stari posti Empty
    ObjavljaNaslov sporočila: Re: Stari posti   Stari posti EmptyČet Dec 09, 2010 9:31 am

    Moram povedat,, da je ta forum zlooooo fajn.
    1. Zelo lep videz, posebej všeč mi je logo.,
    2. Zadnje čase me niso neki ful pritegnil rpgji ampak zdej ko sm našla ta forum, sem na njem usak dan usaj po trikrat in resnično uživam. Rpg pisanje je nekak spet dobilo čar.
    3. Ušeč mi je tud, da upoštevaš predloge članov.
    Če sm še kej pozabila, bom še napisala, brez skrbi ^^
    Nazaj na vrh Go down
    Neline Jenifer Taylor
    5. letnik
    5. letnik
    Neline Jenifer Taylor


    Število prispevkov : 28
    Join date : 11/12/2010

    Stari posti Empty
    ObjavljaNaslov sporočila: Re: Stari posti   Stari posti EmptyTor Dec 14, 2010 5:13 am

    Men je fajn k sm najdla en delujoč forum Very Happy
    Nazaj na vrh Go down
    Morsus Dolor Cold
    6. letnik
    6. letnik
    Morsus Dolor Cold


    Število prispevkov : 178
    Join date : 07/12/2010
    Kraj : Turn around.*

    Stari posti Empty
    ObjavljaNaslov sporočila: Re: Stari posti   Stari posti EmptyTor Dec 14, 2010 7:52 am

    Sicer je dobro zasnovan forum, ampak morda manjka kakšna RPG poživitev, dogodek ali kaj podobnega. Smile Take stvari vedno spodbudijo ljudi k pisanju tudi izven čveka, ki je tukaj zelo aktiven, kot opažam. Vsi RPGji, ki sem jih do sedaj poskusil začeti, mi stojijo, tako da se mi resnično zdi, da manjka kakšna poživitev.

    Drugače pa je forum tudi zelo grafično všečen, tudi logo je lepo narejen. Very Happy
    Nazaj na vrh Go down
    Eveline Rai Manasi
    5. letnik
    5. letnik
    Eveline Rai Manasi


    Število prispevkov : 19
    Join date : 09/01/2011

    Stari posti Empty
    ObjavljaNaslov sporočila: Re: Stari posti   Stari posti EmptySre Jan 12, 2011 5:32 am

    1. Ta forum je edini forum, ki je resnično urejen.
    ! Je lep, pa še dela, za rzliko od Bradavičarke, na kateri sem dobla link za Prostor časa
    2. Japs, res manjka kakšna kulska reč. Na primer kakšna tekma quidditcha. Samo en problem je, ker se noben noče javit za skupine za quidditch.
    Všeč mi je tut logo. Sej tk al tk sm jst RPG manijak, ampak tale forum je paa res čist edin k dela.
    Nazaj na vrh Go down
    Charlotte Etton
    6. letnik
    6. letnik
    Charlotte Etton


    Število prispevkov : 9
    Join date : 24/01/2011

    Stari posti Empty
    ObjavljaNaslov sporočila: Re: Stari posti   Stari posti EmptySre Jan 26, 2011 4:32 am

    1. Hmm, prvo pohvala. Lep RPG. Se veliko dogaja.
    2. Ah, pa smo tam. Kritika. Men kaže, da sem 5.letnik, v opisu mam pa napisan, da sem 17 let stara. A b se tole dal popravt?
    3.ONce again, pohvala. Všeč mi je, ker ste dal te zabavice, k so kulči.
    4. Vem, vem, čist preveč kritiziram. Ampak a bi se lahko tale forum malce bolj skuliral, da ne bi na vsakem koraku blo najmanj 10000 postov o seksu? Sej vem, da ste neomejeni v pisanju in domišljiji, ampak prosim lepo, koliko od as je v bistvu že seksalo? No, se mi je zdelo, da ne toliko veliko.
    5.Predlog. Sugestiram, da bi bilo bolje, če bi lahko mogoče odprli dvorano skrivnosti. Kdaj se bodo pa začele tiste tri zgodbe?
    Nazaj na vrh Go down
    Svetlana Lupin
    5. letnik
    5. letnik
    Svetlana Lupin


    Število prispevkov : 3
    Join date : 05/12/2010
    Age : 28
    Kraj : Nekje v globinah.

    Stari posti Empty
    ObjavljaNaslov sporočila: Re: Stari posti   Stari posti EmptySob Feb 26, 2011 10:17 am

    1. Vem, da nisem napisala še nobenega RPG posta in sem zato nekakšen samooklicani kritik, ampak vseeno:
    Odločila sem se, da bom profesorica, zato ker jih očitno primanjkuje, vendar me spisek ''Dodatnih navodil za učitelje'' nekoliko odvrača.
    Mora obvezno vse biti tako natančno določeno, definirano? Dejansko me je že zdaj strah, da ne bom česa narobe napisala, dodelila napačnega števila točk, postavila napačnega števila vprašanj ... kot da bi profesorjem bila vzeta tista svoboda, ki jih dela posebne (ne pravim, da želim ustvariti lik zlobne, zagrenjene, pametne, sarkastične osebe, ki se ne briga za etiko ter učencem poskuša uničevati življenja ... niti ne takega profesorja, ki v vsem popušča, po možnosti ne daje nalog in z učenci počne bedarije ... ), vendar je vseeno nekoliko prekomplicirano ... za moje pojme, seveda.
    To so pač pravila foruma in mislim, da se bom z njimi morala sprijazniti.

    Citiram :
    Učne ure ali pouk

    a) Učitelj lahko na forumski mesec izvede eno ali dve predavanji.
    b) Med dvema učnima urama mora biti najmanj pet dni presledka.

    Domača naloga

    c) Učitelj vprašanja za domačo nalogo lahko govori čez celo predavanje, dolžan pa je vsa vprašnja še enkrat napisati v njegovem zadnjem postu oz. ko zaključi predavanja.
    č) Učitelj za domačo nalogo na določeno temo postavi točno štiri vprašanja. Nič več in nič manj!
    d) Učitelj da učencem časa za oddajo domače naloge (na zs) do naslednjega predavanja, ki pa mora biti v zamiku najmanj pet dni. Med enim in drugim predavajem mora biti torej najmanj pet dni časa.

    Če učenec v danem roku pravilno naredi domačo nalogo > +10 točk
    Če učenec v danem roku delno pravilno naredi domačo nalogo > +7 točk
    Če učenec ne naredi domače naloge -> -7 toč
    k

    2. Prej sem nahitro preletela ''Popis'' (ali pa je bila kakšna druga tema) in naletela na razpravo o Spolzgadu. Moje osebno mnenje je, da bi število učencev v vseh domovih moralo biti enako oz. z neizogibnimi odstopanji (kajti vsa števila niso deljiva s štiri Smile ) ... drugače je zadeva rahlo brezvezna, ker so osebe tako podobne (vklučno z značajem).

    3. Strinjam se s Charlottino 4. točko in grem sestavljat opis. Kar pa bo trajalo dolgo, saj se bom poskušala posluževati izvirnosti. Rolling Eyes
    Nazaj na vrh Go down
    Ambrosine Jordan
    5. letnik
    5. letnik
    Ambrosine Jordan


    Število prispevkov : 6
    Join date : 08/03/2011

    Stari posti Empty
    ObjavljaNaslov sporočila: Re: Stari posti   Stari posti EmptySre Mar 16, 2011 7:37 am

    1. Pohvala, pohvala, pohvala na kvardat.
    2. Majhna pritožbica, ali bi mi lahko prosim obarvali ime?
    3. Lepo se mi zdi, ker ste nazaj uvedli spolzgade.
    4. Forum je izjemen. ena velka pohvala.
    Nazaj na vrh Go down
    Anthea Ereshmat
    5. letnik
    5. letnik
    Anthea Ereshmat


    Število prispevkov : 36
    Join date : 02/01/2011

    Stari posti Empty
    ObjavljaNaslov sporočila: Re: Stari posti   Stari posti EmptyNed Apr 10, 2011 1:37 am

    1. Meni je forum všeč.

    Ampak potrebno je omeniti nekaj v zvezi z vsemi. HODITE NA TA FORUM. Mora ostati živ.

    Aja, glede tiste razprave, meni se zdi, da bi sicer lahko pustili Spolzgade, samo ne vem, na nekaj časa bi morali biti zaprti, ker se je zdaj vse resno razpaslo... Vem da se zdi bedno, ker to pišem jaz, ki sem v Spolzgadu, ampak trenutno je stanje takole:



    9 Drznavraan

    12 Gryfondom

    14 Spolzgad

    7 Pihpuff

    Od tega ima Spolzgad 6 aktivnih članov, Gryfondom 4 take, ki so se prikazali v zadnjih dveh mesecih, Drznvraan 4, Pihpuff pa dva, ki sta vsaj za silo aktivna.
    Tako da se mi zdi, da je tisti, ki je začel to debato malce čudaški, še posebej zato, ker je razvidno, da bi bilo precej bolje, če bi ustavili spolzgade in dodelili spolzgadovstvo le tistim, ki so do sedaj že bili sprejeti, pa v primeru Blair Badgley, ki ji je Dora napisala naj se pritoži, če ji ni všeč, npr. če bo želela biti spolzgad, da bi ji bilo to omogočeno. Drugače se mi pa zdijo vsi očitki neprimerni in neumestni, če si pa že tako zelo želijo biti spolzgadi tudi drugi, potem predlagam, da bi v obvestila Dora ali Tissy napisala: Spolzgad je odprt od 11.4. do .18.4., po tem pa bi se zaprl za dva, tri mesece, ali pa tako dolgo, dokler ne bi prišel eden ali dva člana, ki želita v druge domove ali profesuro, nato pa spet odprto. Tako se ne bi smeli pritoževati, ker saj Spolzgad je odprt, samo ne tako zelo pogosto.
    Dodajam pa še, da biti gryfondom niti ni tako zelo slabo. Sama sem imela že več različnih likov iz različnih domov in je bilo povsem lepo.
    Čisto za konec pa bi rada dodala še, da ni moja naloga določati kar je prav, samo tako je, da bi rsada izrazila, kar mi leži na duši, sicer me bo kar razpočilo... Very Happy
    Nazaj na vrh Go down
    Quinn Surtles
    5. letnik
    5. letnik



    Število prispevkov : 1
    Join date : 22/01/2012

    Stari posti Empty
    ObjavljaNaslov sporočila: Re: Stari posti   Stari posti EmptyNed Jan 22, 2012 6:10 am

    1. Ta forum je daleč najboljši slovenski forum na osnovi čarovnikov. Res, tudi glede grafike in vsega ostalega, pa tudi članov ima veliko.

    2. Vem, da se najbrž čist brezveze trudim, ampak šla sem skozi poste in sem čisto navdušena. Moja frendica je, to je sicer že ful dolgo nazaj, bla na tem forumu & je bila čist nora nanj. Žal mi je, da se nisem že takrat registrirala, ker je forum sedaj dobesedno mrtev.
    Super bi blo, če bi naredili neko veliko prenovo, začeli na veliko oglaševati forum, uvedli novosti, spet nazaj privabili stare člane s kakšnimi natečaji ali projekti na forumu. Okej, vem da zdaj brezveze nakladam, ker admini itak veste kako to gre. Ne vem, če bo kdo sploh videl in prebral to s čimer se zdej trudim, ampak poskusila bom. Sigurna sem, da če bi člane nekaj pritegnilo bi spet postali aktivni, ker bi se spomnili kako so uživali na tem forumu. Pripravljena sem tud pomagat, ker si res ful močno želim, da bi najboljši forum ever spet zaživel.
    Vem, da je mal retardirano da sem se komi registrirala & se delam nekaj pametno, ampak zanima me, če bi še kdo rad, da forum spet vstane od mrtvih?
    Nazaj na vrh Go down
    Alex Fergier
    Admin
    Admin
    Alex Fergier


    Število prispevkov : 147
    Join date : 27/12/2010
    Kraj : Behind your back.

    Stari posti Empty
    ObjavljaNaslov sporočila: Stari posti   Stari posti EmptyNed Jan 22, 2012 11:31 am

    Uh, jst sm čisto naključno šel zdaj sem gor malo prečikirat. Smile Morda lahko kaj naredim ... bom kontakriral moderatorko Very Happy
    Nazaj na vrh Go down
    Sponsored content





    Stari posti Empty
    ObjavljaNaslov sporočila: Re: Stari posti   Stari posti Empty

    Nazaj na vrh Go down
     
    Stari posti
    Nazaj na vrh 
    Stran 1 od 1
     Similar topics
    -
    » Kaj se je zgodilo s starimi posti/objavami?

    Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
    Butterbeer and Charms :: ϟ Arhiv :: Arhiv-
    Pojdi na: