Butterbeer and Charms
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Bradavičarka se spet odpira in tokrat bo šolsko leto še posebej razburljivo!
 
KazaloLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava
FORUM SE TRENUTNO ČISTI IN PRENAVLJA. ČE SE ŽELITE VPISATI OBVESTITE ADMINA IN SPOROČILI VAM BOMO KO BO FORUM PRIPRAVLJEN.
Prijava
Uporabniško ime:
Geslo:
Avtomatična prijava ob vsakem obisku (priporočamo): 
:: Pozabil/a sem geslo
Latest topics
» Anne Perea
Sidonia Bones EmptyNed Jan 29, 2012 3:16 am by Anne Perea

» Hyde Park
Sidonia Bones EmptySre Jan 25, 2012 9:02 am by Alex Fergier

» Regent Street
Sidonia Bones EmptyPon Jan 23, 2012 11:15 am by Alex Fergier

» Oxford Street
Sidonia Bones EmptyPon Jan 23, 2012 11:12 am by Alex Fergier

» Novost: Skrivnostni kraji in naloge
Sidonia Bones EmptyPon Jan 23, 2012 11:03 am by Alex Fergier

» Navodila za vpis!
Sidonia Bones EmptyPon Jan 23, 2012 10:46 am by Alex Fergier

» Oxford Circus
Sidonia Bones EmptyPon Jan 23, 2012 10:23 am by Alex Fergier

» Trafalgar Square
Sidonia Bones EmptyPon Jan 23, 2012 10:19 am by Alex Fergier

» Piccadilly Circus
Sidonia Bones EmptyPon Jan 23, 2012 10:10 am by Alex Fergier

Vreme in letni čas
FEBRUAR
Delno oblačno ; 16°C
Naj pisec
Obdobje
Sidonia Bones 5h-mnmnmn
Ime in priimek

 

 Sidonia Bones

Go down 
AvtorSporočilo
Sidonia Bones
5. letnik
5. letnik
Sidonia Bones


Število prispevkov : 1
Join date : 21/04/2011

Sidonia Bones Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Sidonia Bones   Sidonia Bones EmptyPet Apr 22, 2011 4:46 am

Sidonia Bones
People should fall in love with their eyes closed.


*slika*

Osnovni podatki

Polno ime >Sidonia Bones
Vzdevki >Bones.
Starost >Stara je šestnajst let, je precej alergična na to, da ji oče zaokrožuje starost navzdol.
Rojstni dan >28.4.
Kri >čistokrvna
Domovina >Velika Britanija

Čarobne stvari

Palica >Ebenovina, ročaj je slonokoščen, izrezana serpentinasta kača.
Hišni ljubljenček > No, ima netopirja in kačo. Kača je znak njenega družinskega grba, netopirji pa so že dolgo njena ljubezen.
Varuh >Netopir
Quiddich moštvo, za katerega navijaš >Holyhead Harpies

Izgled

Višina >176cm
Teža >No, sicer je lahka kot peresce, tehta pa 58kg
Lasje >Rjave.
Oči >Temne, kot globine morja.
Telesne posebnosti >Bleda polt.
Play by >Olga Kurylenko

Osebnost

Všeč so mi >Hmm... ironija in cinizem, tega se ne branim. Rada imam tudi kače, so moje dobre prijateljice, glede na to, da tudi sama pljuvam strup in imam dolge podočnike. Japs, rada imam tudi hladnokrvne živali, in kletvic se tudi ne branim. Da sploh ne omenimo divjih zabav... in cigaret Merit ter vodke Kettel One.
Niso mi všeč >No, tukaj ni veliko stvari. So pogum, gryfondom, to najverjetneje zaradi očeta, ker je odraščala z njim, je pa precej neodločen, ne ravno spolzgadovski, pa stereotipi o spolzgadih.
Hobiji >Letenje, zafrkancija.
Opis > Sidonio bi ljudje, ki poznajo le njena starša težko opredelili. Mati, vplivna spolzgadovka, je odkar sta se z očetom spoznala diktirala družino. Oče, neodločni Gryfondom, je bil potomec spolzgadov, a v njem ni niti trohice spolzgada. Sidonia je na splošno bolj zaljubljena v Spolzgad, saj je precej njenega otroštva preživela pri babici Scarlett, ki je na splošno nora na spolzgad, njena hiša je namreč muzej spolzgadovstva. Sidonia je videz podedovala po materi očeta, saj je njena mati svetlolaska kratkih las in grdih potez. No, karakter pa je materin. Sprva prijazna, spoštljiva do profesorjev, ko pa osebo spozna, se do nje obnaša popolnoma drugače. Je precej izbirčna, glede prijateljev, a ni polna predsodkov. Je bolj odtujena do drugih domov, sicer prezira gryfondom, ampak, vseeno jih ne žali neposredno in jim ne zbija samozavesti. Ne mara jih, to odkrito prizna, a nikakor ni tak tip ženske, ki bi jim to prikrila. Njene pikre pripombe povzročajo veliko zmedo, a niso neumestne. Skratka, rada jih zbada, se norčuje iz njih, a ne sproži kletev kar za brezveze (no, odvisno, kakšen dan ima). Drugače pa ljubi nore zabave, seks in nove načine kajenja.Družina

Oče >Lucas, 47let, izjemno bogat minister, trenutno grški minister za čaranje, čistokrven
Mati > Licinda, 45let, ravnateljica grške šole Athena, dekliške šole čaranja, čistokrvna
Bratje in sestre > /
Ostalo pomembno sorodstvo > /
Kraj rojstva > Anglija
Realnost

Ime >Sidonia
Starost >16
Izkušnje > Mah, nekijih bo.
Nazaj na vrh Go down
 
Sidonia Bones
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Butterbeer and Charms :: ϟ Arhiv :: Arhiv :: Stari opisi učencev-
Pojdi na: